Pijany Ukrainiec spowodował kolizję

, Na sygnale, Wiadomości, 30.04.2019 14:20, red
Pijany Ukrainiec spowodował kolizję

Jak informuje policja 28 kwietnia o godzinie 19:50 w Kętach na ulicy Sobieskiego doszło do kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwego kierowcy.

- W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci ustalili , że 22 - letni obywatel Ukrainy kierując samochodem dostawczym marki Mercedes Vito podczas skrętu w prawo uderzył w oczekujący na włączenie się do ruchu samochód marki VW Golf, którym kierował mieszkaniec Kęt. Badanie stanu trzeźwości sprawcy kolizji wykazało 2,24 promile alkoholu - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimu.

Policja przypomina, że za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.

- Apelujemy do kierujących, aby zanim usiądą za kierownicę sprawdzili swój stan trzeźwości, w tym celu można skorzystać z samoobsługowych alkomatów znajdujących się w oświęcimskiej komendzie Policji oraz komisariatach Policji w Brzeszczach, Chełmku, Kętach i Zatorze - informują policjanci.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Mieszkaniec2, 01.05.2019 14:35

Piszecie tak spacjelnie... Ludzie są prymitywni przeczytają,, Ukrainiec,, i od razu będą jecahć na wszystkich z Ukrainy jakby to miało znaczenie jakiej narodowości był kierowca. Deportować? A ile Polaków jest za granicą? To w dwie strony idzie do polski malo kto chce przyjeżdżać i sie nie dziwie bo tutaj zawsze komuś cos nie pasuje.

xpek, 30.04.2019 19:40

kto ich tu sprowadził - kaczyński i pis

Keson, 30.04.2019 19:20

W całej Polsce jest wysyp pijanych ukrainców