reklama

Pijany pieszy wtargnął przed samochód

, Na sygnale, Wiadomości, 08.11.2021 13:11,
W wyniku potrącenia pieszy doznał złamania ręki oraz ogólnych potłuczeń.
Pijany pieszy wtargnął przed samochód

Jak informuje policja, w nocy z 6/7 listopada o godzinie 22.50 służby ratunkowe interweniowały w związku z potrąceniem nietrzeźwego pieszego przez samochód osobowy, do którego doszło w Oświęcimiu na skrzyżowaniu ulicy Zatorskiej z Grojecką.

Jak wstępnie ustalili policjanci 42 – letni mieszkaniec gminy Kęty kierując samochodem marki Opel potrącił 64 – letniego mieszkańca Oświęcimia, który na skrzyżowaniu wtargnął wprost przed nadjeżdżający pojazd. W wyniku potrącenia pieszy doznał złamania ręki oraz ogólnych potłuczeń. Następnie pieszy został przewieziony karetką do szpitala na badania.

- Policjanci przeprowadzili badania stanu trzeźwości uczestników zdarzenia, które u pieszego wykazało 2,2 promila alkoholu. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie trzeźwości na drodze - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy