reklama

Pijany motocyklista najechał na policjanta oraz na radiowóz

, Na sygnale, Wiadomości, 07.06.2021 12:48,
Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem.
Pijany motocyklista najechał na policjanta oraz na radiowóz
Jak informuje policja, w niedziele (6.06) o godz. 18:30 w Stryszawie (powiat suski) na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej DW-946 oraz krajowej K-1696 policjanci z ruchu drogowego suskiej komendy kierowali ręcznie ruchem z uwagi na utrudnienia związane z dużą ilością pojazdów na drogach.


- Policjant, który znajdował się na środku skrzyżowania zauważył jadącego od strony Suchej Beskidzkiej motocyklistę, więc nadał sygnał do zatrzymania się dla niego. Kierujący nie reagując na polecenia wydawane przez policjanta nie zwalniał, a wręcz zaczął przyspieszać. To jednak spowodowało, że stracił panowanie nad jednośladem, motocykl zahaczył o drugiego policjanta stojącego przy radiowozie oraz o sam radiowóz, a następnie kierujący spadł z motocykla do przydrożnego rowu. Motocykl, na którym jechał, wbił się w ogrodzenie prywatnej posesji. Po upadku mężczyzna wstał i zaczął uciekać ale policjanci szybko go zatrzymali. Jeden z funkcjonariuszy doznał urazu ręki, a motocyklista ogólnych potłuczeń - informuje policja z Suchej Beskidzkiej.

Jak się okazało, 20-latek nie posiadał uprawnień do kierowania, ma już wyrok za jazdę pod wpływem środków odurzających, a w chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu (1,2 promila alkoholu).

Powiedział policjantom, że nie chciał się zatrzymać i podjął ucieczkę, gdyż bał się następstw swojego zachowania. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

źródło: policja Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 08.06.2021 00:34

Czytać nie umiesz "Pijany motocyklista najechał na policjanta oraz na radiowóz"

hebes1125, 07.06.2021 23:24

Policja na wsie bo aż strach...

oshin22, 07.06.2021 14:07

Odciąć Net..xa i inne filmy z fantazją !