Pijany kierowca chciał przekupić policjantów

, Na sygnale, Wiadomości, 27.11.2018 18:00, red
Zaoferował 100 zł.
Pijany kierowca chciał przekupić policjantów
Od roku do 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który usiłował wręczyć funkcjonariuszom korzyść majątkową w zamian za odstąpienie od dalszych czynności służbowych.

Jak informuje policja, w niedzielę (25.11) dyżurny wadowickiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że po terenie gminy Brzeźnica porusza się Fiat Panda, którego kierujący ma być nietrzeźwy. Na miejsce zostali skierowani policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy ustalili kierującego w/w pojazdem.

- Mężczyzna był pod widocznym działaniem alkoholu, jak się okazało miał w organizmie ponad 2 promile. 47-latek próbował nakłonić policjantów by odstąpili od czynności służbowych usiłując wręczyć im korzyść majątkową w postaci pieniędzy (100 złotych). W efekcie mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych - czytamy w policyjnym komunikacie.

Sprawcy przestępstwa zostały przedstawione zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom policji, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 29.11.2018 04:05

Roztargniony byl, pewnie myslal ze przyjechali go podwiez i chcial im zaplacic