reklama

Pijany 15-latek odpowie za rozbój i awanturę w sklepie

, Na sygnale, Wiadomości, 06.08.2022 17:00,
Sąd dla nieletnich zajmie się sprawą pewnego nastolatka.
Pijany 15-latek odpowie za rozbój i awanturę w sklepie
W środę (3.08) wieczorem policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zostali wezwani na dwie interwencje w Stryszawie, których powodem jak się później okazało, był ten sam 15-letni mieszkaniec powiatu suskiego.

Policjanci ustalili, że chłopak spożywał alkohol nad rzeką z nieletnimi znajomymi. W pewnym momencie w pobliżu rozbawionej grupy pojawił się 46-latek, który również przyszedł nad rzekę.

Pomiędzy mężczyzną a 15-latkiem doszło do scysji i nastolatek uderzył starszego od siebie mężczyznę. Zabrał mu m.in. telefon komórkowy.

Zanim poszkodowany powiadomił o zdarzeniu służby, nietrzeźwy nastolatek udał się do pobliskiego sklepu, gdzie zdążył wywołać awanturę i wrzucić do środka szklaną butelkę.


Interweniujący na miejscu policjanci ustalili, że za interwencję w sklepie oraz za rozbój jest odpowiedzialny pewien nastolatek, który został zabrany przez ojca do domu. W miejscu zamieszkania mundurowi sprawdzili stan trzeźwości nastolatka, z wynikiem blisko 1,5 promila alkoholu. Pokrzywdzony 46-latek z urazami głowy został zabrany przez pogotowie do szpitala. Na szczęście jego obrażenia okazały się niegroźne.

Teraz zbierane przez policjantów materiały zostaną przesłane do sądu rodzinnego i nieletnich, który zadecyduje o dalszym losie nastolatka.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy