reklama

Pies pogryzł mieszkankę Andrychowa

, Na sygnale, Wiadomości, 14.09.2022 14:08,
Do zdarzenia doszło w środę (14.09) po południu.
Pies pogryzł mieszkankę Andrychowa
W środę po południu zespół ratownictwa medycznego i policja interweniują w rejonie jednej z posesji przy ulicy Garncarskiej w Andrychowie.

Jak udało nam się dowiedzieć, pies pogryzł tam mieszkankę. Kobieta wymaga pomocy medycznej.

Policja ustalają dokładne przyczyny tego zderzenia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

miastoandrychow, 15.09.2022 12:56

Jak idę na spacer z dziećmi, to najbardziej obawiam się psów ! Połowa bez smyczy, podchodzą, szczekają, obwąchują, może w końcu wprowadzić podatek od psów, skoro od niemowlaka, trzeba płacić już podatek śmieciowy !

Agnes , 14.09.2022 21:11

Kiedy właściciel bezgranicznie wierzy swojemu psu i puszcza go wolno...tak bywa. Przykładem jest stadnina Hucuł w Sułkowicach gdzie właściciele uważają że pies nie stanowi zagrożenia dla osób korzystających ze stadniny. Niestety zdarzenie w którym moja córka została przez niego pogryziona nie wiele dało państwu do myślenia. Dziecko do dnia dzisiejszego cierpi a w przyszłości czeka ją kolejna operacja.