reklama

Pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce, dyrektorzy szkół apelują do rodziców

, Na sygnale, Wiadomości, 04.03.2020 08:47, red, foto:pixabay
Dyrektorzy szkół z z regionu rozsyłają apel do rodziców.
Pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce, dyrektorzy szkół apelują do rodziców
Jak poinformował w środę (4.03) rano minister zdrowia Łukasz Szumowski, w Polsce stwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa. Dotyczy to mieszkańca województwa lubuskiego, który przyjechał niedawno z Niemiec. Obecnie przebywa w szpitalu w Zielonej Górze. Objęty jest leczeniem, czuje się dobrze, a rodzinę pacjenta poddano domowej kwarantannie.

Tymczasem służby sanitarne przesyłały ostatnio do dyrektorów szkół zalecenia na wypadek zachorowań. Dyrektorzy szkół w regionie rozsyłają właśnie do rodziców informacje z prośbą, aby uczniowie z objawami grypopodobnymi nie przychodzili do szkoły. Taką informację otrzymali we wtorek m.in. rodzice uczniów CKZiU w Andrychowie.

A poniżej informacja zamieszczona przez dyrekcję LO Wadowice.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

lokcnc, 04.03.2020 14:20

Dzień dobry. Wie ktoś może gdzie w Andrychowie lub okolicy można wynająć lokal produkcyjny około 50m² ?