Piątek upalny, a później...

, Na sygnale, Wiadomości, 10.07.2020 08:55,
Synoptycy wydali ostrzeżenie.
Piątek upalny, a później...
W piątek (10.07) w całym regionie jeden dzień upałów. Temperatura spokojnie dojdzie do 30 st. C. Zła informacja jest taka, że w weekend nie ma co liczyć na równie wakacyjną pogodę. W sobotę będzie o 10 stopni mniej, a synoptycy ostrzegają przed intensywnymi opadami deszczu.

- Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu miejscami umiarkowanym lub silnym. Prognozowana wysokość opadów od 40 mm do 55 mm, miejscami do 70 mm. Opady będą kontynuowane w kolejnym terminie. We wschodniej części województwa prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 30 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Lokalnie opady gradu. Opady wieczorem i w nocy stopniowo przechodzące w opady o charakterze jednostajnym - czytamy w ostrzeżeniu pogodowym wydanym przez synoptyków z IMGW Kraków dla Małopolski.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy