reklama

Pewien mieszkaniec znalazł portfel z kasą i dokumentami...

, Na sygnale, Wiadomości, 18.11.2020 07:40, red
Utrata portfela i dokumentów osobistych oznacza zwykle spory kłopot, ale nie tym razem.
Pewien mieszkaniec znalazł portfel z kasą i dokumentami...
67 – letni mieszkaniec gminy Kęty zgubił saszetkę z pieniędzmi, kartami bankomatowymi, dokumentami oraz kilkoma dowodami rejestracyjnymi pojazdów firmowych i 1700 zł w gotówce. Nie wiedział dokładnie gdzie zgubił, więc nerwowo szukał. Jakież było jego zdziwienie, gdy po kilkudziesięciu minutach odwiedzili go policjanci z informacją, że mają jego zgubę.

Okazało się, że saszetkę znalazł uczciwy 60-letni mieszkaniec Wilczkowic, który zawiózł ją na komisariat w Brzeszczach, a resztą zajęli się już policjanci.

Kęczanin bardzo się ucieszył. - W rozmowie z funkcjonariuszem przekazał, że saszetkę położył na dachu pojazdu, po czym wsiadł do samochodu, zapominając o jej zabraniu. Przedsiębiorca przekazał podziękowania policjantom za szybką interwencję. Poprosił również o umożliwienie kontaktu z uczciwym mieszkańcem Wilczkowic, dzięki któremu pechowa i niezwykle stresująca sytuacja zakończyła się szczęśliwie – informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy