reklama

Ostrzeżenie! Tak kradną pieniądze w Andrychowie. "Znamy sprawcę, jest dalej na wolności"

, Na sygnale, Wiadomości, 09.06.2021 20:41, DK
Uwaga na złodziei w Andrychowie.
Ostrzeżenie! Tak kradną pieniądze w Andrychowie.
Właściciele kawiarni "Dzień Dobry" w Andrychowie informują, że w ciągu ostatnich dni na terenie kawiarni doszło do dwóch "nieprzyjemnych sytuacji związanych z kradzieżą sporej ilości pieniędzy".

- Znamy sprawcę, sprawa została dwukrotnie zgłoszona na policję ale jak widać przestępca nie odpuszcza. W jeden z dni weekendowych doszło do kradzieży a dziś w nocy doszło do włamania i kradzieży. Udostępniamy ten post ku przestrodze innych osób, ponieważ sprawca jest dalej na wolności. Z naszych informacji wiemy, że nie tylko my padliśmy ofiarą tej samej osoby, ale co najmniej kilka innych osób (i to nawet po 2 razy jak w naszym przypadku) - czytamy na profilu kawiarni.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy