reklama

On posiadał narkotyki, a ona złamała nakaz kwarantanny

, Na sygnale, Wiadomości, 05.12.2020 17:45, PG
Siedzieli w samochodzie zaparkowanym na bocznej drodze.
On posiadał narkotyki, a ona złamała nakaz kwarantanny

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi 26-latkowi za posiadanie narkotyków. Jego znajoma, za podanie nieprawdziwych danych oraz za złamanie kwarantanny została ukarana mandatami karnymi.

W czwartek (03.12.) nad ranem w Zembrzycach policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zauważyli zaparkowany na bocznej drodze samochód, w którym siedział mężczyzna wraz z kobietą. W trakcie ich legitymowania, policjanci poczuli specyficzny zapach środków odurzających, który wydobywał się z wnętrza pojazdu.

Podejrzenia policjantów potwierdziła kontrola 26-letniego mieszkańca powiatu suskiego, przy którym znaleziono dwa zawiniątka. W jednym znajdowała amfetamina, a w drugim tabletka ecstasy. W samochodzie dodatkowo policjanci ujawnili akcesoria do palenia marihuany. Siedząca w środku 26-letnia mieszkanka powiatu suskiego w trakcie legitymowania kilkukrotnie podawała policjantom różne dane osobowe. Jak się później okazało, była objęta kwarantanną, którą powinna odbywać w miejscu zamieszkania. Za wprowadzanie w błąd co do swoich danych oraz złamanie kwarantanny, policjanci wypisali jej dwa mandaty karne na łączną kwotę 1000 zł. Kierowca samochodu został zatrzymany, a następnie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy