Okradli domek letniskowy, ale łupem nie cieszyli się długo

, Na sygnale, Wiadomości, 21.10.2019 15:25,
W rękach policjantów jest już kobieta i mężczyzna, którym grozi nawet do 10 lat więzienia.
Okradli domek letniskowy, ale łupem nie cieszyli się długo

Jak informuje policja, 13 października wadowicka komenda policji została powiadomiona o włamaniu do domku letniskowego w Mucharzu, do którego doszło między 11 a 13 października br.

Jak wynikało z ustaleń policjantów, sprawcy po wyważeniu okna w budynku, przedostali się do środka skąd skradli sprzęt fotograficzny, artykuły spożywcze oraz szereg drobnych przedmiotów o łącznej wartości 1030 złotych.

Zaangażowani w sprawę kryminalni z Wadowic oraz policjanci Rewiru Dzielnicowych, ustalili osoby mające związek z włamaniem - to 40-letnia kobieta oraz 43-letni mężczyzna (mieszkańcy gminy Mucharz), którzy 17 października zostali zatrzymani.

W trakcie przeszukania ich miejsca zamieszkania funkcjonariusze ujawnili część skradzionych przedmiotów. Oboje usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem (art. 279 KK), do którego się przyznali. Grozi im za to nawet do 10 lat więzienia. Ponadto jak się okazało 40-latka była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy