reklama

Ogromne straty po burzy. Sołtys apeluje o pomoc [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 15.07.2021 11:46, red
W nocy ze środy na czwartek burze wyrządziły sporo strat
Ogromne straty po burzy. Sołtys apeluje o pomoc [FOTO]

Szczególnie ucierpiała jedna z rodzin z Brzeźnicy w powiecie wadowickim, której dom uległ zniszczeniu. Sołtys tej miejscowości apeluje o pomoc:

Szanowni mieszkańcy Brzeźnicy, minioną noc dla nas wszystkich była nocą dość ciężką. Uszkodzone drzewa, ogrodzenia, elewacje domów. To co przydarzyło się mieszkańcom ul. Dębowej nie jest możliwe aby opisać w kilku słowach. Zerwany dach, uszkodzona płyta domu, uszkodzone dwa samochody, zniszczone wyposażenie domu. To tylko początek wszystkich zniszczeń. Wielkie słowa uznania dla ludzi dobrej woli, którzy od rana pomagają bezinteresownie poszkodowanym. Bardzo dziękuję druhom z OSP oraz PSP w Wadowicach za w miarę możliwości zabezpieczenie domu przed kolejnym zalaniem. W następną 25 lipca niedzielę pod kościołem parafialnym odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz osób poszkodowanym. W najbliższym czasie zostanie również uruchomiona internetowa zbiórka pieniędzy. Zachęcam do pomocy.
Sołtys Wojciech Żurek oraz rada sołecka.

burza brzeźnica
skutki burzy
brzeźnica zniszczony dom
foto: Wojciech Żurek

Zobacz także:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy