reklama

Odpowiedzą za zniszczenie dachu samochodu

, Na sygnale, Wiadomości, 21.05.2021 12:13,
Szybka akcja policji, sprawcy zatrzymani.
Odpowiedzą za zniszczenie dachu samochodu

W czwarte (20.05) przed godziną 8:00 policjanci z Zatora otrzymali informację o uszkodzeniu samochodu marki Opel Astra przez nieznanych sprawców. Z relacji poszkodowanego wynikało, że do dewastacji doszło na jednym z parkingów w Przeciszowie.

Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce, gdzie w rozmowie z poszkodowanym mieszkańcem Piotrowic ustalili, że pozostawił on swój samochód na parkingu w środę wieczorem. Następnie udał się do pracy na nocną zmianę. Kiedy rano wrócił na parking okazało się, że dach opla był wgnieciony, a antena urwana.

- Policjanci natychmiast zajęli się poszukiwaniem sprawców. W trakcie czynności ustalili, że związek ze zdarzeniem mają dwaj młodzi mężczyźni 19 – letni mieszkaniec Oświęcimia oraz 18 - letni mieszkaniec gminy Oświęcim. Pierwszy został zatrzymany na terenie Przeciszowa, natomiast drugi trafił do komisariatu jeszcze przed południem. Na podstawie zebranych dowodów zostały im przedstawione zarzuty uszkodzenia mienia. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci ustalili również, że na miejscu zdarzenia razem z mężczyznami przebywały jeszcze dwie młode mieszkanki Przeciszowa. Choć nastolatki nie dokonały uszkodzenia pojazdu, bulwersującym jest fakt, że ze spokojem przyglądały się kiedy ich koledzy niszczyli własność innej osoby.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy