reklama

Od rana niespokojnie na drogach

, Na sygnale, Wiadomości, 25.09.2019 09:58, red
Doszło już do kilku niebezpiecznych zdarzeń.
Od rana niespokojnie na drogach

Jak informuje policja, w środę ok. 7.30 w Przeciszowie na ulicy Szkolnej doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci 21 – letnia mieszkanka Osieka kierując samochodem marki Fiat Panda , na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas , a następnie do przydrożnego rowu gdzie dachowała. W wyniku zdarzenia kobieta doznała jedynie stłuczeń.

O godzinie 8.00 w Brzeszczach na ulicy Dworcowej doszło do kolejnej kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci mieszkanka gminy Kęty Kierując samochodem marki BMW najechała na tył samochodu marki Alfa Romeo, którym kierowała mieszkanka Jawiszowic.

Służby ratownicze interweniowały także w miejscowości Bugaj k. Kalwarii Zebrzydowskiej. Kobieta kierująca samochodem osobowy wpadła tam w poślizg i jazdę zakończyła w ogródku jednego z mieszkańców, gdzie uderzyła w stojącego tam busa.


Rano do poważnego wypadku doszło także w Bielsku Białej, na granicy z Pisarzowicami.

Policjanci apelują o zachowanie uwagi za kierownicą zmniejszenie prędkości i dostosowanie jej do warunków drogowych. Przypominają również o tym, że nawierzchnia drogi w czasie deszczu jest śliska więc droga hamowania się wydłuża, a przy gwałtownym hamowaniu pojazd wpada w poślizg.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy