reklama

Nowy samochód i sprzęt dla policjantów

, Na sygnale, Wiadomości, 04.01.2021 14:50,
Nowy samochód i sprzęt dla policjantów
Pod koniec grudnia ubiegłego roku kalwaryjscy policjanci otrzymali kluczyki do nowego nieoznakowanego radiowozu Kia z 2020 roku o wartości 94 tysięcy złotych. Samochód został dofinansowany przez trzy samorządy: Gminę Kalwaria Zebrzydowska, Gminę Stryszów oraz Gminę Lanckorona, które łącznie przekazały na ten cel 47 500 złotych. Samochód będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez funkcjonariuszy referatu kryminalnego, gdzie będzie służył poprawie bezpieczeństwa mieszkańców.

Z kolei policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie otrzymali wsparcie od Gminy Wieprz, która przekazała mundurowym 16 latarek, aparat fotograficzny oraz skaner o łącznej wartości 3 tysięcy złotych. Niewątpliwie sprzęt ten w znacznym stopniu poprawi warunki i bezpieczeństwo pracy funkcjonariuszy.


źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy