reklama

Nowy komendant komisariatu w Makowie Podhalańskim

, Na sygnale, Wiadomości, 02.03.2020 15:10,
Zmiany w policji.
Nowy komendant komisariatu w Makowie Podhalańskim
Od 1 marca komisarz Adama Kania jest oficjalnie Komendantem Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim.

Kom. Adam Kania z Policją jest związany od 2003 r. Pierwsze lata służby pracował w Komisariacie Policji w Jordanowie oraz Makowie Podhalańskim w pionie kryminalnym, a w 2008 r. został funkcjonariuszem wydziału kryminalnego KPP w Suchej Beskidzkiej. W połowie 2016 r. został powołany na Z-cę Komendanta Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim, a już od 01 lutego br. pełnił obowiązki Komendanta tej jednostki po podinsp. Januszu Dyduchowi, który odszedł na wysłużoną emeryturę. W swym przemówieniu Komendant Powiatowy życzył nowo powołanemu Komendantowi Komisariatu przede wszystkim wielu sukcesów w codziennej służbie.

Ponadto w wyniku reorganizacji jednostki utworzone zostało stanowisko Kierownika Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji KPP w Suchej Beskidzkiej. Zgodnie z rozkazem personalnym Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej z dniem 1 marca br. na stanowisko to został mianowany sierż. szt. Marcin Pater.


źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy