reklama

Nocne dachowanie, kierowca uciekł

, Na sygnale, Wiadomości, 16.10.2021 09:08,
Kolejne z całej serii zdarzeń w ostatnich godzinach.
Nocne dachowanie, kierowca uciekł
W sobotę (16.10) po godzinie trzeciej w nocy w Ryczowie (gmina Spytkowice) dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowały służby ratownicze.

Wiadomo, że poszkodowana została jedna osoba, a druga oddaliła się z miejsca zdarzenia. Strażacy z policjantami prowadzili poszukiwania zaginionego - po pewnym czasie kierowca została odnaleziony. Wstępnie wiadomo, że był nietrzeźwy.

Policja ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia.

Piątkowy wieczór i noc to nie był spokojny czas w regionie. W wypadku w Barwałdzie zginął motocyklista. Wcześniej w Głębowicach zginął mężczyzna przygnieciony przez drzewo, w Rzykach jedna osoba została poszkodowana w pożarze garażu, a w Lachowicach ranny został mężczyzna, który spadł w drzewa.


foto: 112wadowice.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy