reklama

Nocna akcja poszukiwawcza. Szukano kobiety, która poszła na grzyby w okolice Leskowca

, Na sygnale, Wiadomości, 17.09.2019 08:45, red
Kobieta zgubiła telefon i nie było z nią kontaktu.
Nocna akcja poszukiwawcza. Szukano kobiety, która poszła na grzyby w okolice Leskowca

Jak informuje GOPR Beskidy, w poniedziałek o godz. 19:45 rozpoczęły się poszukiwania 72-letniej mieszkanki Mikołowa, która w późnych godzinach popołudniowych wyszła na grzyby w Krzeszowie.

- O godz. 21:40 ratownik GOPR na quadzie napotkał poszukiwaną na czerwonym szlaku Krzeszów - Leskowiec. Poszukiwana w trakcie wędrówki zgubiła telefon oraz poruszała się bez latarki. Wychłodzoną, ale jeszcze w dobrej kondycji poszkodowaną, ratownicy GOPR przetransportowali samochodem terenowym w bezpieczne miejsce, gdzie czekała najbliższa rodzina - informuje GOPR Beskidy.

W poszukiwaniach udział wzięli: Ratownicy GOPR (20 ratowników: Sekcja Babiogórska i Sekcja Wadowicka), Policja, Straż Pożarna oraz Myślenicka Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza. Do poszukiwań użyto 7 quadów, 3 samochody terenowe.


foto: GOPR Beskidy / T. Lipka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy