reklama

Nieuważni kierowcy na drogach. Sporo kolizji się posypało

, Na sygnale, Wiadomości, 10.04.2019 15:25, PG
Policyjny przegląd zdarzeń drogowych.
Nieuważni kierowcy na drogach. Sporo kolizji się posypało

Jak poinformował nas asp. sztab. Dariusz Stelmaszuk z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach we wtorek i środę doszło do kilku zdarzeń drogowych.

We wtorek (09.04.) około godz. 10:00 kierująca samochodem marki audi poruszając się ul. Mickiewicza w stronę centrum Wadowic nie dostosowała się do sygnalizacji świetlnej, która nadawała dla jej kierunku światło czerwone. Doprowadziła do zderzenia na skrzyżowaniu z prawidłowo jadącym autem marki alfa romeo. Z impetem tego uderzenia przejechała przez przejście dla pieszych, chodnik i uderzyła w słup ogłoszeniowy, a następnie zatrzymała się na ścianie budynku liceum. Nikt nie odniósł większych obrażeń. Kobieta została ukarana mandatem karnym.


Na ul. Putka w Wadowicach kierujący zespołem pojazdów marki volvo nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy poprzedzającym go pojazdem marki alfa i najechał na jego tył. Sprawca został ukarany mandatem.

W Wieprzu na ul. Beskidzkiej o godz.16:00 kierujący samochodem chevrolet nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowi jadącemu pojazdowi marki skoda, czym doprowadził do kolizji drogowej. Kierujący byli trzeźwi.


Po godz. 17:00 w Andrychowie na ul. Beskidzkiej kierująca samochodem volkswagen nie zachowała należytej odległości pomiędzy pojazdami i najechała na tył poprzedzającego samochodu opel. Kierujący byli trzeźwi. Kobieta została ukarana mandatem.

W miejscowości Półwieś około godz. 21:00 na ul. Widokowej kierujący pojazdem marki audi uderzył w sarnę. To takiego samego zdarzenia doszło kolejnego dnia w środę (10.04.) we Frydrychowicach na ul. Wadowickiej po godz. 06:00.

Także w środę o godz. 07:00 na ul. Partyzantów w Kalwarii Zebrzydowskiej kierujący pojazdem marki renault clio nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu marki toyota, w wyniku czego najechał na jego tył. Następnie samochód ten w wyniku uderzenia najechał na kolejny samochód, który go poprzedzał marki audi a4. Sprawca całego zdarzenia został ukarany mandatem.

Z kolei około godz. 11:00 na ul. Rynek w Andrychowie samochód marki opel omijając drugi samochód najechał swoim lusterkiem na lusterko zaparkowanego auta.

Po godz. 11:00 doszło do zdarzenia w Czańcu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy