Nietrzeźwy rowerzysta okazał się poszukiwanym przestępcą

, Na sygnale, Wiadomości, 11.12.2019 12:49,
Policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali 35 – letniego mieszkańca gminy Kęty poszukiwanego przez sąd.
Nietrzeźwy rowerzysta okazał się poszukiwanym przestępcą

Drogowy przestępca wpadł w ręce mundurowych, którzy podjęli interwencję wobec nietrzeźwego rowerzysty posiadającego zakaz kierowania.

Jak informuje policja, w poniedziałkowy wieczór (9.12.) policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie gminy Kęty. Tuż po godzinie 19.00 na ulicy Beskidzkiej w Witkowicach zauważyli jadącego slalomem rowerzystę. W związku z tym natychmiast zatrzymali go do kontroli drogowej. Jak się okazało jednośladem kierował 35 – letni mieszkaniec gminy Kęty. Mężczyzna był poszukiwany od kilku miesięcy przez sąd za kradzieże. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 2,60 promila alkoholu, a ponadto okazało się, że posiada on również zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

W związku z powyższym 35 – latek został zatrzymany i trafił do oświęcimskiej komendy Policji, a następnie osadzony w jednym z zakładów karnych, gdzie spędzi najbliższe 18 miesięcy.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy