reklama

Nietrzeźwy pieszy, kierowca uciekinier a auta w rowach. Weekend na drogach

Na sygnale, Wiadomości, 07.10.2019 13:15, PG
Policyjny przegląd weekendowych zdarzeń drogowych.
Nietrzeźwy pieszy, kierowca uciekinier a auta w rowach. Weekend na drogach

Jak informuje nas asp. sztab. Dariusz Stelmaszuk z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach w sobotę (05.10.) po godz. 2:00 w nocy na ul. Wadowickiej w Inwałdzie kierujący samochodem renault laguna zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym zjechał do rowu uderzając w znak drogowy oraz w przepust drogowy. Samochód dachował. Kierujący i pasażerka zostali przewiezieni do szpitala w Wadowicach.

Mężczyzna doznał urazu prawej nogi a kobieta urazu głowy. Policja zakwalifikowała zdarzenie jako kolizję.


O godz. 18:00 w Tomicach na ul. Łęg kierujący samochodem marki audi a6 chcąc uniknąć potrącenia nietrzeźwego pieszego, który to wg jego relacji wtargnął nagle na jezdnie, w wyniku czego zjechał na lewy pas jezdni i stracił panowanie na pojazdem a następnie wjechał do rowu. Okazało się, że pieszy rzeczywiście był nietrzeźwy. Policja sprawdza czy pieszy przyczynił się do tego zdarzenia.

Z kolei przed północą Wieprzu na ul. Wadowickiej kierujący samochodem marki seat leon w celu uniknięcia kolizji z dzikim zwierzęciem, które wbiegło na jezdnię, wjechał do przydrożnego rowu.

Natomiast w niedzielę (06.10.) o godz. 06:00 rano także w Wieprzu ale tym razem na ul. Kościelnej nieustalony kierujący najechał na ogrodzenie posesji, po czym odjechał z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku. Na miejscu pozostała tablica rejestracyjna tego pojazdu. Policja ustala właściciela pojazdu.

O godz. 07:00 w Bugaju kierujący nissanem pathfinderem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w mostek.

W poniedziałek (07.10.) po godz. 07:00 w miejscowości Kossowa kierujący pojazdem marki audi potrącił sarnę.

foto: OSP Inwałd

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy