reklama
reklama

Niespokojny wieczór. Kolejne zdarzenie [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 08.07.2024 19:19,
Kolejne zdarzenie na drodze.
Niespokojny wieczór. Kolejne zdarzenie [AKTUALIZACJA]
To zdecydowanie nie jest spokojny wieczór dla służb ratowniczych w regionie. W poniedziałek wieczorem do kolejnego zdarzenia drogowego doszło w Głębowicach na ul. Oświęcimskiej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.


Na miejscu interweniowały służby ratownicze. Wyglądało groźnie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

- Policjanci ustalili, że 59 – letnia mieszkanka Osieka zasnęła prowadząc samochód marki Suzuki, a następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu gdzie bocznie zderzyła się z samochodem marki Opel, którym kierowała mieszkanka Będzina. W wyniku zdarzenia ani kierująca suzuki ani kierująca oplem oraz dwoje jej dzieci w wieku 2 i 5 lat nie doznali obrażeń ciała, w związku z tym sprawczyni kolizji została ukarana mandatem i punktami karnymi - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.
foto Małopolska Alarmowo i KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy