Niespokojnie na drogach. Zdarzenia w Brzezince, Inwałdzie i Wadowicach

, Na sygnale, Wiadomości, 04.05.2019 08:20,
Niespokojnie na drogach. Zdarzenia w Brzezince, Inwałdzie i Wadowicach
W piątek (3.05) około godziny 21:00 do wypadku z udziałem trzech samochodów doszło w miejscowości Brzezinka k. Brzeźnicy. Wyglądało groźnie, nikomu nic się nie stało.

Z kolei w sobotę około godziny 2 w nocy strażacy interweniowali na drodze krajowej przy szkole w Inwałdzie, gdzie samochód osobowy uderzył w barierki. Nikomu nic się nie stało. W ostatnich tygodniach to już kolejne tego typu zdarzenia w tym miejscu.

Natomiast w sobotę rano do kolizji doszło w Wadowicach, na obwodnicy w rejonie marketu Biedronka. Na miejscu są służby ratunkowe.

Policja apeluje o uważniejszą i ostrożniejszą jazdę. Tym bardziej, że pogoda ma się wkrótce pogorszyć i znowu zacznie padać deszcz.


foto: OSP KSRG w Brzezince

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy