Niespokojne popołudnie. Kolizje, pożar, zasłabnięcie

, Na sygnale, Wiadomości, 27.06.2019 16:10, red
Upał daje się wszystkim we znaki.
Niespokojne popołudnie. Kolizje, pożar, zasłabnięcie
W czwartek po południu służby ratownicze mają pełne ręce roboty. Interweniowały w Andrychowie na osiedlu Olszyny, gdzie prawdopodobnie zasłabł mężczyzna, a było podejrzenie że spadł z rusztowania.

W tym samym czasie trwają działania strażaków i policjantów w Wieprzu na ulicy Wadowickiej, gdzie doszło do zerwania kabla telekomunikacyjnego - kabel zwisał nisko nad jezdnią i w tym właśnie miejscu doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów. Policja wyjaśnia kto zawinił. Ważne, że nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia drogowego doszło także na drodze krajowej nr 44 w Brzeźnicy. Wstępnie wiadomo, że zderzeniu dwóch samochodów poszkodowana została jedna osoba.

W czwartek po południu strażacy gasili także pożar łąki w Wieprzu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy