Niespokojna niedziela na drogach. Kolejne zdarzenie

, Na sygnale, Wiadomości, 30.09.2018 13:00, PG
Droga na granicy Wieprza i Frydrychowic zablokowana.
Niespokojna niedziela na drogach. Kolejne zdarzenie

W niedzielę (30.09.) po godz. 11:00 doszło do kolejnego już zdarzenia drogowego.Tym razem na trasie ul. Wadowickiej w Wieprzu (tuż przed Frydrychowicami). Jak poinformowała nas rzecznik KPP Wadowice Agnieszka Petek, 26-letni kierujący samochodem kia rio podczas wyprzedzania rowerzysty nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem volkswagen polo. W wyniku czego kierowca volkswagena utracił panowanie nad prowadzonym pojazdem. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem.

Do zdarzenia zostali wezwani strażacy z kilku jednostek oraz policja, która ustalała przyczyny tego zdarzenia. Powstały spore utrudnienia w ruchu. Droga była zablokowana a strażacy kierowali na objazdy.

Policja apeluje o ostrożną jazdę. To już drugi niedzielny wypadek w regionie. Rano doszło do tragicznego wypadku w Przeciszowie.

AKTUALIZACJA: 01.10.2018

Wieprz:

Przeciszów (dk44):
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy