reklama

Niedzielna interwencja strażaków w jednym z bloków [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 28.07.2019 20:05, DK / PG
Dwie interwencje w tym samym bloku.
Niedzielna interwencja strażaków w jednym z bloków [FOTO] [AKTUALIZACJA]

W niedzielę (28.07.) przed godz. 17:00 w jednym z mieszkań na ul. 27 stycznia w Andrychowie włączyła się czujka tlenku węgla. Mieszkanie było zamknięte, więc sąsiedzi zaalarmowali straż pożarną.

Po przyjeździe służb ratowniczych okazało się, że w pomieszczeniu znajduje się niewielkie stężenie czadu - 30/40 ppm. Jednak strażacy z JRG Andrychów zgodnie z procedurami musieli sprawdzić cały pion mieszkań w bloku.

Na miejscu działania prowadzi również policja. Trwają ustalenia co do miejsca utleniania się czadu.


AKTUALIZACJA 28.07.2019 godz. 20:00

Jak się dowiadujemy przed godz. 20:00 strażacy ponownie zostali wezwani do tego samego bloku w Andrychowie z podejrzeniem wydzielania się czadu

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mark7, 28.07.2019 19:11

I po problemie. Dziękuję.

mark7, 28.07.2019 17:36

Publikacja numerów rejestracyjnych w sieci bez zgody właściciela samochodu jest zgodnie z interpretacją przepisów RODO nielegalna. Pociąga ona ryzyko wysokich kar i odszkodowań. Nieświadomość czy olewanie prawa przez administrację?