Niebezpieczne pożary, policja zaczyna nakładać mandaty

, Na sygnale, Wiadomości, 06.07.2019 17:00,
Przy takiej suszy wystarczy tylko iskra.
Niebezpieczne pożary, policja zaczyna nakładać mandaty
Tylko w sobotnie popołudnie w ciągu trzech godzin strażacy z regionu trzy razy wzywani byli do pożarów suchych łąk. W poprzednich latach takie pożary o tej porze roku zdarzały się sporadycznie. W tym roku z powodu suszy są niemal codziennością.

W Kobiernicach [na zdjęciu] kilka jednostek straży pożarnej gasiło pożar trawy, który zagrażał budynkom mieszkalnym. Ktoś podpalił łąkę, ogień przedostał się do ogródka.

Strażacy gasili także pożary traw w Sułkowicach przy ul. Wspólnej oraz w Targanicach na ul. Podmiejskiej. W tej ostatnie miejscowości ktoś zapalił sobie ognisko, a ogień szybko się rozprzestrzenił na dość sporo obszar. Kobieta została ukarane mandatem.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy