reklama
reklama

Niebezpieczna sytuacja na przejeździe kolejowym [VIDEO]

Na sygnale, Wiadomości, 01.06.2023 15:23, NEWSY CZYTELIKÓW
Całe szczęście nikomu nic się nie stało.
Niebezpieczna sytuacja na przejeździe kolejowym [VIDEO]
Do niebezpiecznej sytuacji doszło w czwartek (1.06) po południu na na przejeździe kolejowym w Wadowicach. Samochody "ugrzęzły" pod opuszczanymi rogatkami.

Jeden z kierowców relacjonuje, że to nie awaria rogatek... Dyżurny stacji Wadowice nie mógł do końca zamknąć rogatek na przejeździe kolejowym, ponieważ jeden z kierowców wjechał na przejazd i nie przewidział, że może tam przejeżdżać za chwilę pociąg.

- Koniec końców na skrzyżowaniu przy obwodnicy zmieniły się światła i facet mógł kontynuować jazdę, a dyżurny opuścić rogatki. Jakieś dwie minuty później przejeżdżał tamtędy pociąg. Pewnie gdyby nie fakt, że akurat ten przejazd obsługuje człowiek, kierowca samochodu nie miałby tyle szczęścia, bo rogatki zamykane automatycznie mogłyby po prostu uszkodzić jego pojazd, a wtedy już nie byłoby tak kolorowo - informuje nas czytelnik.

Zobaczcie nagranie.Masz ciekawe zdjęcia, informacje? Chcesz podzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami? Wysyłajcie nam informacje na [email protected] lub poprzez profil na facebooku


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy