reklama

Nie żyje kobieta zaatakowana przez męża-nożownika

, Na sygnale, Wiadomości, 03.04.2019 11:25, red
Kobieta zmarła w szpitalu.
Nie żyje kobieta zaatakowana przez męża-nożownika
Do zdarzenia doszło w poniedziałek (1.04) w Kętach. Niestety, jak informuje policja, ugodzona nożem przez męża 53-letnia kobieta zmarła w szpitalu.

W trakcie prowadzonego śledztwa pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu policjanci zebrali dowody na podstawie których ustalili, że do tragedii rodzinnej doszło 1 kwietnia 2019 o godzinie 5.30 w Kętach przed jednym z domów jednorodzinnych.

- Wracająca do domu od rodziny 53 – letnia mieszkanka Kęt została zaatakowana przez swojego męża, który następnie dwukrotnie ugodził ją nożem kuchennym w brzuch. Fakt ataku dostrzegła kierująca, która właśnie przejeżdżała samochodem obok posesji. Kobieta zaczęła trąbić. Sygnał ten usłyszał syn pokrzywdzonej, który wybiegł z domu i obezwładnił 53 – latka, którego następnie przekazał przybyłym na miejsce policjantom. Podejrzany trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. W chwili zdarzenia sprawca był nietrzeźwy 2,40 promila alkoholu. Pokrzywdzona z ranami kłutymi brzucha została przewieziona karetką Pogotowia Ratunkowego do jednego ze śląskich szpitali, gdzie przeszła skomplikowaną operację - informuje asp. sztab. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

We wtorek (2.04) oświęcimski sąd zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego trzymiesięcznego aresztu. W tym czasie prokuratura powinna przesłać do sądu akt oskarżenia. Mężczyźnie grozi dożywocie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 03.04.2019 17:50

Ludzie się zastanawiają czy najbliższa rodzina wydała zgodę na pobranie narządów w wypadku śmierci?