reklama

Nie do wiary. Ukradli kosz na śmieci!

, Na sygnale, Wiadomości, 18.06.2021 12:17,
Kosz był bardzo nietypowy.
Nie do wiary. Ukradli kosz na śmieci!
Komisariat Policji w Makowie Podhalańskim prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie kradzieży kosza na odpady, której n/n sprawca dokonał w okresie od 31.05.2021-01.06.2021 r. w miejscowości Maków Podhalański.


Kosz ten umieszczony był przy drodze gminnej prowadzącej przez Makowską Górę do miejscowości Jachówka. Kosz wykonany był z metalowej beczki koloru czarnego, z umieszczonym graffiti z wizerunkiem rowerzystów. Wartość takiego kosza to około 725,00 zł.

Inicjatywa wykonania tego typu koszy na odpady pochodzi od Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Makowskiej, którego członkowie własnymi siłami pozyskali 200 litrowe, metalowe beczki po farbie, które po oczyszczeniu zostały wylakierowane a następnie na każdej został umieszczony akcent nawiązujący do charakterystycznych miejsc i wydarzeń związanych z Makowską Górą.

- Miał służyć społeczeństwu i być rozwiązaniem problemu piętrzących się wokół drogi i w lesie śmieci, natomiast został skradziony. Osoby posiadające jakąkolwiek informację na temat skradzionego kosza proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim pod nr tel: 47 83 28 350. Bądźmy odpowiedzialni, szanujmy cudzą pracę i trud, dbajmy o przyrodę! - informuje policja.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy