Nerwowe przedpołudnie, trzy kolizje drogowe

, Na sygnale, Wiadomości, 20.09.2018 10:24,
Nerwowe przedpołudnie, trzy kolizje drogowe

20 września 2018 o godzinie 7.50 w Zatorze na ulicy 3 – go Maja doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci z Komisariatu policji w Zatorze, 35 – letnia mieszkanka Oświęcimia, kierując samochodem marki Ford najechała na tył samochodu ciężarowego marki Scania, którym kierował 44 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego.

O godzinie 8.50 policjanci zostali powiadomieni o kolejnej kolizji drogowej do której doszło w Zatorze w Rynku Głównym. Jak ustalono 67 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego kierując samochodem marki Toyota Rav 4 najechał na tył samochodu marki VW Golf którym kierował mieszkaniec Oświęcimia.

O godzinie 9.45 w Zatorze doszło do kolejnej kolizji drogowej tym razem na ulicy Krakowskiej. Zderzenie Renault z VW [NA ZDJĘCIU]. Jak ustalili policjanci 56 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego kierując samochodem marki Renault wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z samochodem marki VW Polo, którym kierował 22 – letni mieszkaniec województwa łódzkiego.

Tak jak w poprzednich zdarzeniach drogowych nikt nie doznał obrażeń, skończyło się na uszkodzeniu pojazdów.

Z kolei o godzinie 10.15 w Chełmku na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej z Brzozową doszło do zdarzenia drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci 71 – letni mieszkaniec Chełmka kierując samochodem marki Rover, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzył się z samochodem marki Audi którym kierował mieszkaniec powiatu wadowickiego.

Do szpitala Pogotowie Ratunkowe przewiozło kierowcę rovera oraz jego żonę, która była pasażerką. Przechodzą oni badania.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy