reklama
reklama

Narkotyki z zamrażarki. 33-latek zatrzymany

Na sygnale, Wiadomości, 23.06.2024 08:30,
Mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe.
Narkotyki z zamrażarki. 33-latek zatrzymany
Kolejna osoba zatrzymana za posiadanie narkotyków. Tym razem pewien 33-latek z powiatu suskiego. Policjanci "odwiedzili" go w jego miejscu zamieszkania. Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę w zamrażarce ujawnili zapakowane w folie woreczki.

- Badania narkotestem wykazały, że zamiast mrożonek, mężczyzna przechowywał w niej substancje zabronione w postaci amfetaminy oraz fentolaminy o łącznej wadze ponad 574 gram narkotyków. Po wykonanych niezbędnych czynności, mężczyzna został zatrzymany - informuje policja z Suchej Beskidzkiej.


Jak ustalili funkcjonariusze, 33-latek był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Dzień później usłyszał w prokuraturze zarzuty udzielania i posiadania znacznej ilości narkotyków w warunkach recydywy.

Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec mieszkańca powiatu suskiego tymczasowy areszt na 3 miesiące. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, a w warunkach recydywy może być ona zwiększona o połowę.

źródło: KPP Sucha Beskidzka
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy