reklama

Narkotyki ukryte w altance działkowej. Zatrzymano 25-latka

, Na sygnale, Wiadomości, 05.02.2018 14:10, red
Narkotyki ukryte w altance działkowej. Zatrzymano 25-latka
Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Wadowicach zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który usłyszał zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających "celem osiągnięcia korzyści majątkowej". Policjanci zabezpieczyli znaczne ilości marihuany oraz amfetaminy.

Kilka dni temu „kryminalni” z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, w wyniku czynności służbowych ustalili, że na terenie wadowickich ogródków działkowych, w jednej z altanek mężczyzna ukrywa narkotyki.

- Policjanci pojechali pod wytypowany adres, gdzie potwierdzili informację. Mundurowi podczas przeszukania altanki znaleźli i zabezpieczyli ponad 115 g marihuany i ponad 80 g amfetaminy. Obecny na miejscu, 25-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, karany wcześniej za inne przestępstwa został zatrzymany. Usłyszał zarzuty posiadania (art. 62 UPN) oraz udzielania narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej (art. 59 UPN). Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet od lat 3 wzwyż. Prokurator Rejonowy w Wadowicach zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji - informuje w komunikacie wadowicka policja.


Sprawa ma charakter rozwojowy. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy