reklama

Na kolizyjnym skrzyżowaniu zamontowano jeszcze progi

Na sygnale, Wiadomości, 13.10.2021 17:15,
Będzie bezpieczniej w tym miejscu?
Na kolizyjnym skrzyżowaniu zamontowano jeszcze progi
Po ostatnich wypadkach na skrzyżowaniu ulic Zatorskiej z Wadowicką w Gierałtowicach przyspieszyły działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w tym miejscu.
Namalowano linie, pozostawiono dodatkowe znaki, przed skrzyżowaniem na ulicy Wadowickiej zamontowano znaki STOP na wysięgniku. Teoretycznie teraz już nie da się nie zauważyć tego skrzyżowania.

Po naszych materiałach Zarząd Dróg Powiatowych poszedł krok dalej i zamontował dodatkowo progi spowalniające na ulicy Wadowickiej - od strony Frydrychowic i od strony lotniska.

Czy teraz przejedziemy bezpiecznie przez skrzyżowanie? Przekonamy się o tym w najbliższych tygodniach.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Angel, 14.10.2021 11:26

Za ustawianie przeszkód na płaskiej drodze powinna być kara więzienia, albo ogromną grzywna dla tego kto to zlecił. Tak samo dla firm budowlanych, które wpuszczają studzienki w drogę i to jeszcze 3 cm niżej. Na tych tzw. przez ten portal "kolizyjnych skrzyżowaniach" są znaki, które regulują pierwszeństwo. I to wystarczy. Jak ktoś ich nie rozumie to trzeba odbierać mu prawo jazdy, bo taki ktoś nie powinien nigdy znaleźć się na drodze. Ustawianie tam progów, jest niszczeniem mojego samochodu, za każdym razem jak muszę na niego wjechać. Kto mi odda pieniądze za przyspieszone zużycie elementów zawieszenia mojego samochodu?

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 14.10.2021 04:48

Problem jest w lotnisku, bo człowieki zamiast patrzyć na drogę patrzą w chmury :) no ale kasiorka popłynęła strumieniem