reklama

Na kolejnych oddziałach w szpitalu wstrzymano przyjęcia pacjentów

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 03.06.2020 15:20, red
Kolejne ograniczenia w oświęcimskim szpitalu.
Na kolejnych oddziałach w szpitalu wstrzymano przyjęcia pacjentów
1 czerwca dyrekcja Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu poinformowała o wstrzymaniu przyjęć pacjentem na oddział ginekologiczny-położniczy.

Tymczasem w środę (3.06) dyrekcja oświęcimskiej lecznicy poinformowała o wstrzymaniu przyjęć do Oddziałów Wewnętrznych. Dotyczy to przyjeć planowanych, jak i na podstawie skierowań z POZ. Jak poinformowano, ma to związek z sytuacją epidemiologiczną w szpitalu. Nieoficjalnie wiadomo, że u kolejnego pracownika stwierdzono koronawirusa. Teraz będą wykonywane testy osób, które miały kontakt z tą osobą.

- Pacjentom w stanie istotnego pogorszenia stanu zdrowia pomocy medycznej udzielamy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym - informuje dyrekcja szpitala.

W oświęcimskim szpitalu są trzy oddziały wewnętrzne. Na razie przyjęcia wstrzymano do 6 czerwca.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy