reklama

Na co mieszkańcy Andrychowa najczęściej skarżą się policji?

, Na sygnale, Wiadomości, 25.04.2022 16:15,
Jedna kategoria zgłoszeń dominuje w tym zestawieniu.
Na co mieszkańcy Andrychowa najczęściej skarżą się policji?

W internecie od pewnego czasu działa policyjna strona - "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa". Każdy może tam wejść i wysłać zgłoszenie jeśli uważa, że gdzieś w miejscach publicznych dochodzi do łamania prawa. Policjanci mają zaś obowiązek sprawdzić takiego zgłoszenia.

Jak to funkcjonuje w przypadku Andrychowa? Ostatnio na mapie odnotowano kilkadziesiąt zgłoszeń. Większość pod hasłem: "Przekroczenie dozwolonej prędkości". Takie sytuacje miały mieć miejsce na ulicach Beskidzkiej, Żwirki i Wigury, Dąbrowskiego, Fabrycznej, Tkackiej, Słowackiego w Andrychowie, a także w Roczynach na Wiedeńskiej, Górskiej w Wieprzu i na głównej drodze w Inwałdzie.

Na ul. Biała Droga zgłoszono zdarzenie "Nielegalne rajdy samochodowe" i "Przekraczanie dozwolonej prędkości".

Na ulicy Rynek w Andrychowie ktoś zgłosił nieprawidłowe parkowanie.

Na ul. Lenartowicza w Andrychowie jedno ze zdarzeń dotyczy spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych, w Andrychowie w rejonie ulic Brzegi i Niecałej - "Grupowanie się małoletnich zagrożonych demoralizacją"

Spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych zostało także zlokalizowane w jednym z miejsc w Inwałdzie na os. Górki, a także w rejonie piekarni. Z kolei w Brzezince i w Inwałdzie zgłoszono dzikie wysypiska śmieci.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy