Motocyklista za brawurową jazdę, stracił prawo jazdy

, Na sygnale, Wiadomości, 09.05.2019 12:20, PG
Do zdarzenia doszło w miejscowości Wieprz w środę, tuż przed godz. 18:00.
Motocyklista za brawurową jazdę, stracił prawo jazdy

W środę (08.05.) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy zatrzymali prawo jazdy motocykliście, który przekroczył dozwoloną prędkość o 64 km/h.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Wieprz tuż przed godz. 18:00, gdzie mundurowi zauważyli jadącego z dużą prędkością motocyklistę. Pomiar prędkości wykazał, aż 114 km/h przy dozwolonej prędkości 50 km/h. 35-letni mieszkaniec Wadowic, stracił uprawnienia na trzy miesiące. Został również ukarany mandatem i punktami karnymi.

Od początku tygodnia to czwarta osoba, która straciła prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Policjanci apeluję o rozwagę i przypominają, że nadmierna prędkość jest przyczyną wielu wypadków drogowych.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy