Motocyklista bez uprawnień i po alkoholu, czyli majówka na drogach

, Na sygnale, Wiadomości, 02.05.2019 11:30, PG
Policyjny przegląd majówki.
Motocyklista bez uprawnień i po alkoholu, czyli majówka na drogach

We środę (01.05.) godz. 12:15 w miejscowości Skawinki (gmina Lanckorona)kierowcy otarli się lusterkami swoich samochodów. Niestety, nie doszli do porozumienia. Policja musiała wystosować wniosek do sądu o ukaranie winnego. W zdarzeniu brała udział kierująca oplem corsą oraz kierujący oplem astrą.

Z kolei o 16:50 w Wadowicach na ul. Lwowskiej doszło do kolizji drogowej. Kierujący motocyklem suzuki jadąc w kierunku Andrychowa nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego marki citroen, w wyniku czego doprowadził do najechania na tył tego pojazdu. Ponadto kierowca motocykla był po użyciu alkoholu a także nie posiadał uprawnień do kierowania.

W Barwałdzie Dolnym po godz. 17:00 kierujący samochodem bmw chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem marki fiat, który zajechał mu drogę, wjechał na pobocze i uderzył w barierę ochronną. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

O 20:30 kierowca forda zderzył się z sarną w Rokowie (gmina Wadowice) a już w czwartek (02.05.) o godz. 08:00 doszło też do kolizji w Mucharzu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy