reklama

Morderstwo w Kętach [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 29.04.2018 10:25, red
Sprawę wyjaśnia policja.
Morderstwo w Kętach [AKTUALIZACJA]

Ciało mężczyzny licznymi z ranami kłutymi znaleziono w niedzielę (29.04) rano w jednym z mieszkań w Kętach, przy ulicy Zacisze.

Informację potwierdza nam rzecznik oświęcimskiej policji.

- W dniu 29 kwietnia o godzinie 5.20 policjanci zostali powiadomieni o ugodzeniu nożem w brzuch i szyję 34 – letniego mieszkańca Kęt przez innego mężczyznę. Rany zadane przez sprawcę okazały się śmiertelne. Do zdarzenia doszło na terenie jednej z posesji w Kętach. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą oględziny oraz czynności zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego w skutki zdarzenia - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

Sprawca uciekł. Przez kilka godzin był poszukiwany.

Do zatrzymania doszło tuż przed godziną 12.00 w Kętach, gdzie funkcjonariusze oświęcimskiej komendy i kęckiego komisariatu Policji na ulicy Czajki zauważyli poszukiwanego 37 – latka za kierownicą jednego z samochodów. Mężczyzna również dostrzegł policjantów, więc znacznie przyspieszył. Jego pojazd został jednak szybko zatrzymany, po czym funkcjonariusze przystąpili do obezwładnienia poszukiwanego. 37 – latek trafił do policyjnego aresztu, w chwili zatrzymania był trzeźwy, jednakże do badań została mu pobrana krew.

Mężczyzna jest znany policji, był już wcześniej karany m.in. za znęcanie się nad rodziną.

- Policjanci nadal prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora, mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności tego zdarzenia - informuje policja.

Wiadomo, że w sobotę na posesji odbywała się zakrapiana alkoholem impreza.

AKTUALIZACJA: 12:20

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy