reklama

Mniej odnotowanych zakażeń, ale w przychodniach szaleństwo

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 12.04.2021 16:45, PG
Sezon wiosennych przeziębień w pełni.
Mniej odnotowanych zakażeń, ale w przychodniach szaleństwo

W poniedziałek (12.04.) Ministerstwo Zdrowia podało, że odnotowano12 tys. dziennych zakażeń koronawirusem w Polsce. W powiecie wadowickim zdiagnozowano 46 zakażeń. Jest to stosunkowo mała liczba, w porównaniu z ostatnimi dniami. Jednak tak zazwyczaj jest po weekendzie, gdzie wykonuje się mniej testów. Niestety, oddziały covidowe w szpitalu w Wadowicach są przepełnione, co potwierdza nam dyrekcja.

Łatwo nie jest również w przychodniach zdrowia. Zwłaszcza poniedziałki to istny armagedon. Często dostajemy wiadomości w tej sprawie od naszych Czytelników. Pacjenci próbujący się dodzwonić po kilkadziesiąt razy do poradni „Przy Basenie” jeśli już się skontaktują, to często i tak odsyłani są na kolejny dzień z powodu braku wolnych miejsc na teleporadę.

Dodatkowo zmienność temperatur za oknem także powoduje łatwość w łapaniu przeziębień czy grypy, co również podnosi liczbę pacjentów potrzebujących porady od swojego lekarza rodzinnego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

88888, 13.04.2021 06:51

Do każdej innej przychodni w Andrychowie da się dodzwonić tylko nie tam. Powinniście głebiej zbadać tą sprawę bo wszędzie jest dużo pacjentów a kłopoty z rejestracją jest tylko przy basenie.

oshin22, 13.04.2021 04:38

Przychodnia PrzyBasenie powinna zostać zamknięta....na zawsze. Biznesmeni z tej przychodni są bardziej zainteresowani zmianą samochodow niż pacjentami. Juz lekarze z innych poradni mówią że nie rozumieją co się tam dzieje.

cath, 12.04.2021 17:24

Ciekawe ile z nich to Covid