reklama

Młodzi włamywacze z Andrychowa zatrzymani

, Na sygnale, Wiadomości, 12.07.2019 12:47, red
Szybka akcja policji.
Młodzi włamywacze z Andrychowa zatrzymani

Jak informuje policja, w środę 910.07) roku około godziny czwartej dyżurny Komisariatu Policji w Andrychowie został powiadomiony o fakcie kradzieży z włamaniem do jednej z placówek handlowych na jednym z osiedli w Andrychowie.

- Na miejscu zdarzenia podjęte czynności przez policjantów doprowadziły do ustaleń, że związek z tym zdarzeniem mogą mieć młodzi mężczyźni, mieszkańcy Andrychowa, dlatego też niezwłocznie policjanci zabezpieczyli wskazany adres - informuje policja.

Po godzinie 7:00 zatrzymano jednego ze sprawców, który opuszczał obserwowany dom, następnie w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych w związku z powyższym zdarzeniem zatrzymano kolejnych dwóch mężczyzn. Policjanci w trakcie przeszukania zabezpieczyli między innymi telefon komórkowy pochodzący z włamania, a przy jednym ze sprawców pieniądze.

Tego samego dnia dwóm mężczyznom: 21-latkowi i 19-latkowi przedstawiono po dwa zarzuty popełnienia przestępstwa określonego w art. 279 § 1 KK, gdyż jak ustalili detektywi mężczyźni Ci byli również sprawcami kradzieży z włamaniem do tej samej placówki handlowej w dniu 03.07.2019 roku. Obaj mężczyźni są bezrobotni, jeden z nich był w przeszłości karany za inne przestępstwa.

- Za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed Sądem, za co grozi im kara od jednego roku do dziesięciu lat pozbawienia wolności - informuje policja.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 12.07.2019 19:36

A kiedy andrychowskie pieski będą nakladac mandaty za parkowanie na chodniku przy nest banku w Andrychowie????????

Synonim, 12.07.2019 16:01

Brawa dla Andrychowskich piesków...... yyyyy...... raczej policji, chociaż jeden mały szczegól cytuje ,, mężczyźni Ci byli również sprawcami kradzieży z włamaniem do tej samej placówki handlowej w dniu 03.07.2019 roku........to rozumię że ci młodzi poszli im na ręke wchodząc drugi raz do tej samej wody , bo w innym wypadku sprawa nie rozwiązana z braku dowodów.

bolo123, 12.07.2019 14:12

Cyt. ...."Obaj mężczyźni są bezrobotni ...", przy obecnej sytuacji na rynku pracy słowo " bezrobotni" należy zastąpić słowem - nieroby - a sąd powinien ukarać tak żeby dotarło do nich że nie opłaca się kraść, a praca ( nie włamska) to źródło dochodu, jednak znając życie tylko im "pogrozi palcem"