reklama

Młody kierowca bmw spieszył się na trening. Dostał 10 punktów i mandat

, Na sygnale, Wiadomości, 30.10.2021 11:20,
Kolejny pirat drogowy zatrzymany.
Młody kierowca bmw spieszył się na trening. Dostał 10 punktów i mandat

Kilka dni temu w miejscowości Kuków w powiecie suskim policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę BMW. 22-latek w obszarze zabudowanym - spiesząc się „na trening” gdyż tak tłumaczył się mundurowym - zapomniał o obowiązujących przepisach ruchu drogowego i nie zważając na innych uczestników ruchu takich jak kierujący i piesi przekroczył dozwoloną prędkość, pędząc 128 km/h.

Funkcjonariusze, za popełnione wykroczenie w ruchu drogowym, zatrzymali mieszkańcowi powiatu suskiego uprawnienia do kierowania pojazdami. Na mężczyznę został nałożony również mandat karny i 10 punktów karnych.

- Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Pomimo kreatywnych tłumaczeń kierowców nie udaje się uniknąć kary, gdyż poruszając się z nadmierną prędkością, narażamy swoje zdrowie i życie oraz innych uczestników ruchu drogowego - apelują policjanci.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy