reklama

Mieszkaniec Suchej Beskidzkiej zginął w słowackich tatrach

, Na sygnale, Wiadomości, 23.02.2020 13:24,
Akcję ratowniczą utrudniały silny wiatr i niski pułap chmur.
Mieszkaniec Suchej Beskidzkiej zginął w słowackich tatrach
Od piątku (21.02) wieczorem w słowackich tatrach trwały poszukiwania 2 Polaków, którzy nie wrócili do miejsca zakwaterowania, a ich samochód odnaleziono na parkingu przy wejściu na szlak.

Nie było wiadomo, w którym miejscu taternicy mogą się znajdować. Akcję poszukiwawczą prowadzili ratownicy ze słowackiej Horskiej Zachrannej Slużby. Działania ratowników utrudniały silny wiatr i niski pułap chmur, powodując słabą widoczność, co stanowiło duże utrudnienia dla śmigłowca ratowniczego, z którego początkowo przeszukiwano teren.

W sobotę po południu pod Złotą Turnią, w Dolinie Dzikiej w rejonie Małego Kieżmarskiego Szczytu znaleziono ciała 27-latka z Suchej Beskidzkiej i jego 25-letniego kolegi.

foto: Horská záchranná služba

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 24.02.2020 07:02

Kruche życie uszło w miejscu gdzie sprawiało tyle frajdy