reklama

Mieszkaniec powiatu wadowickiego potrącił kęczankę [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 14.06.2021 17:33,
W poniedziałek (14.06) o godzinie 14.00 służby ratunkowe interweniowały w sprawie zdarzenia drogowego do którego doszło w Kętach na ulicy Kościuszki.
Mieszkaniec powiatu wadowickiego potrącił kęczankę [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Jak wstępnie ustalili policjanci 55 – letni mieszaniec powiatu wadowickiego, kierując samochodem dostawczym marki Ford, wyjeżdżając z parkingu potrącił jadącą chodnikiem na rowerze 41 – letnią mieszkankę Kęt. Rowerzystka doznała obrażeń ciała i została przewieziona przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala. W trakcie badań lekarskich okazało się, że rowerzystka w wyniku potrącenia doznała urazu głowy oraz ogólnych potłuczeń i pozostała na leczeniu w szpitalu.

Dokładne okoliczności w jakich doszło do tego wypadku drogowego zostaną ustalone w trakcie dalszego postępowania.

Policjanci apelują o zachowanie uwagi i koncentracji za kierownicą. Roztargnienie, pośpiech czy zlekceważenie przepisów drogowych mogą doprowadzić do poważnych i niejednokrotnie nieodwracalnych skutków.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy