reklama

Mandaty i wnioski do sądu za przekroczenie prędkości

, Na sygnale, Wiadomości, 17.07.2020 10:20,
Kolejna akcja policji na drogach.
Mandaty i wnioski do sądu za przekroczenie prędkości

14 lipca policjanci suskiej drogówki prowadzili działania „Prędkość” na drogach powiatu suskiego. Stróże prawa objęli szczególnym nadzorem miejsca, gdzie najczęściej dochodzi do wypadków drogowych, których przyczyną jest nadmierna prędkość.

W trakcie akcji policjanci ujawnili 22 przekroczenia dopuszczalnej prędkości przez kierowców. Najwyższa prędkość, jaka została ujawniona to 95 km/h w terenie zabudowanym w Lachowicach. Dozwoloną prędkość - o 45 km/h - przekroczył 21-letni mieszkaniec powiatu suskiego. Wobec sprawców naruszeń zastosowano środki prawne w postaci mandatów bądź wniosków o ukaranie do sądu.

- Apelujemy do kierowców, by zdjęli nogę z gazu i stosowali się do przepisów ruchu drogowego. Skutki i konsekwencje, jakie towarzyszą przekroczeniom prędkości, niejednokrotnie nie udaje się odwrócić. Przypominamy, że za kierownicą należy zachować szczególną uwagę i rozsadek, aby w porę umiejętnie reagować na różnego rodzaju sytuacje drogowe - apelują policjanci.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy