reklama

Mandaty i punkty karne. 25 kierowców złapanych na przekroczeniu prędkości

, Na sygnale, Wiadomości, 31.05.2020 09:30,
Kolejna policyjna akcja na drogach.
Mandaty i punkty karne. 25 kierowców złapanych na przekroczeniu prędkości

Kilka dni temu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej przeprowadzili działania pod nazwą „Prędkość”.

Policjanci ujawnili 25 kierujących, którzy przekroczyli prędkość. Rekordzistą dokazał się 28-letni kierujący samochodem m-ki Opel. W Toporzysku, w terenie zabudowanym rozpędził się do 94 km/h. Spotkanie z policjantami w trakcie kontroli zakończyło się kilkusetzłotowym mandatem oraz 8 punktami karnymi. Gdyby przekroczył prędkość o 6 kilometrów więcej, musiałby się liczyć na utratę prawa jazdy na okres 3 miesięcy. Więcej punktów uzbierał 47–letni kierujący samochodem m-ki Honda, który w Zembrzycach wyprzedzał inny pojazd na przejściu dla pieszych. Jego styl jazdy kosztował go aż 10 punktów karnych oraz mandat karny.

- Apelujemy do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także zmniejszali szybkość w miejscach, gdzie przepisy, ale i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności. Taka wzmożona czujność niezbędna jest m.in. w okolicach przejść dla pieszych, oraz skrzyżowań. Prosimy o spokojną i bezpieczną jazdę - apelują policjanci.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy