reklama

Mandaty dla driftujących kierowców

, Na sygnale, Wiadomości, 12.07.2019 18:20, red
To efekt skarg składanych przez radnych.
Mandaty dla driftujących kierowców
Niedawno pisaliśmy o narzekaniach kęckich radnych na tutejszą policję, że nic nie robi z "rajdowcami' i kierowcami, którzy driftują na kęckich ulicach.


Wygląda na to, że służby zabrały się do pracy.

Jak informuje kęcki magistrat 4 i 5 lipca wspólny patrol Policji i Straży Miejskiej w godzinach wieczorowych ujawnił dwóch kierujących, którzy na kęckim rynku uprawiali tzw. drifting. Kierowcy obu samochodów zostali ukarani mandatami karnymi.

- Pozostajemy w przekonaniu, że więcej już nie będą łamać przepisów prawa o ruchu drogowym, a przede wszystkim poprzez swoją brawurową jazdę nie będą zakłócać spokoju mieszkańcom Kęt – mówi Grzegorz Środa, komendant Straży Miejskiej w Kętach.

A burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar zapewnia:

- Gwarantuję, że działania tego typu będą systematycznie prowadzone na terenie naszej gminy. Nie ma zgody na łamanie prawa. Mam nadzieję, że niebawem zobaczymy kolejne efekty zaostrzonej współpracy Gminy, Policji i Straży, szczególnie w tych dziedzinach, na które uwagę zwracają mieszkańcy i radni.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

sowa, 12.07.2019 21:01

A kiedy zajmą się parkującymi na chodniku na Krakowskiej?

MieszkaniecOsiedla, 12.07.2019 20:15

W Kalwarii czy Andrychowie też jeżdżą ludzie z rynnami zamiast tłumików po nocach i budzą mieszkańców piłujac auta do odcięcia. Jeśli chodzi o moje zdanie to każdy samochód który jest przerobiony w jakiś durny sposób typu niebieskie żarówki czarne lampy bez homologacji wydechy z rynny, koła wystające poza nadkola czy sniegolapy na klapach bagaznika nie powinien się puruszac po drodze. Rozumiem że fani motoryzacji tuninguja samochody ale czasem to przesada. Ni to ładne ni mądre a od driftów czy ścigania są tory z których można korzystać pod okiem specjalistów.