reklama

Ludzie wyszli na ulice, bo chodniki zasypane

, Na sygnale, Wiadomości, 09.02.2021 12:00, DK
Chodniki tak zasypane, że przechodnie wychodzą na jezdnię. Taka sytuacja miała miejsce w poniedziałek (8.02) w Andrychowie.
Ludzie wyszli na ulice, bo chodniki zasypane

Na ul. Krakowskiej oraz ul. Dąbrowskiego chodnikiem przejść się nie da, mieszkańcy muszą więc iść jezdnią. To niebezpieczne i uciążliwe.

Obowiązek odśnieżania chodników należy do zarządcy drogi, a tych w gminie Andrychów jest sporo: Są drogi gminne, powiatowe, wojewódzka i krajowa. Przeciętny mieszkaniec ma problem, aby się w tym połapać. Byle było odśnieżone. A jak widać - nie zawsze jest.

A poniżej zasypany chodnik przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie (w stronę Inwałdu) w poniedziałkowy wieczór.

Foto: Czytelnik

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 09.02.2021 20:35

Nie/Mądre Mamnewsa jak już wywołało burzę , to niech sprawdzi poda jak to jest w Andrychowie i kto te chodniki powinien odśnieżać. Właśnie w telewizji mówią, że znikną niektóre media - mam nadzieję, że te najbardziej niekonkretne.

sowa, 09.02.2021 14:33

To może redakcja "mamnewsa" wzorem Kęt,poda numery alarmowe telefonów pod które można dzwonić ze skargami i zgłoszeniami co do jakości odśnieżanych dróg.

oshin22, 09.02.2021 13:11

Ale za to jest "konsorcjum odśnieżające" które prawie w ogóle nie działa ! Burmistrz TŻ to już to miasto chyba totalnie olał.

mc, 09.02.2021 12:30

Pinindzy ni ma grunt ze miliony poszły na "pałac"