reklama

LPR po pacjenta w Bulowicach, strażacy zabezpieczali dwa lądowiska

Na sygnale, Wiadomości, 29.03.2021 21:07,
Strażacy z Kęt i Bulowice zabezpieczali w poniedziałek (29.03) wieczorem lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
LPR po pacjenta w Bulowicach, strażacy zabezpieczali dwa lądowiska
W poniedziałek około godziny 20:00 śmigłowiec LPR został zadysponowany do transportu pacjenta z Bulowic. Na miejscu teren na lądowisko oświetlali strażacy z Bulowic i Kęt.

Do końca nie było jednak wiadomo, czy LPR zdoła wylądować w Bulowicach, więc strażacy z Andrychowa oświetlali także gminne lądowisko na boisku przy ulicy Dąbrowskiego w Andrychowie.

Ostatecznie lądowanie miało miejsce w Bulowicach na ul. Witkowskiej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

hebes1125, 29.03.2021 21:24

Panie reżyseżu nie napędzajmy paniki. Straż Pożarna jest przeszkolona w takich sytuacjach. Nic nowego. Niejednokrotnie udzielała pomocy ludziom przed karetkam i wcześniej nikt o tym nie pisał. Policja też jak patrol był pierwszy przy pożarach, wpadkach itd itp. A tu się robi wielkie halo... Sytuacja jest wyjatkowa ale nie siej Pan paniki. A helikopter po to jest żeby latać i udzielać szybkiej pomocy skoro jest wolny niech leci zawsze to szybciej niż kareta. A może napisać artykuł, że lata częściej niż za PO bo ratownicy nie boją się go wezwać ? Pomyślcie czasem, myślenie nie boli...